Schedule
Note: Games in Dark Blue Indicate Conference Contests; Bold Indicates Victor

Date Away Score Home Score      
Aug. 29 Anderson 3rd Manchester Hokum Karem out of 4 Final
  Bluffton 5th Bluffton Invitational out of 6 Final
  Defiance 4th Manchester Hokum Karem out of 4 Final
  Manchester 1st Manchester Hokum Karem out of 4 Final
Aug. 30 Earlham 5th Franklin Invitational out of 7 Final
  Hanover 5th Washington-St. Louis Early Bird out of 9 Final
  Franklin 3rd Franklin Invitational out of 7 Final
  Transylvania 7th Franklin Invitational out of 7 Final
Sep. 5 Anderson Taylor Invitational 6:00 PM
  Bluffton Queen City Invitational 5:00 PM
  Mount St. Joseph Queen City Invitational 5:00 PM
  Franklin Queen City Invitational 10:00 AM
Sep. 6 Hanover Hanover Invitational 10:00 AM
  Manchester Hanover Invitational 10:00 AM
Sep. 13 Mount St. Joseph Kentucky Bluegrass Invitational 9:30 AM
  Transylvania Kentucky Bluegrass Invitational 9:30 AM
Sep. 14 Defiance Calvin Invitational
Sep. 19 Anderson Indiana Little State 3:30 PM
West Lafayette, IN
  Earlham Indiana Little State 3:30 PM
West Lafayette, IN
  Hanover Indiana Little State 3:30 PM
West Lafayette, IN
  Manchester Indiana Little State 3:30 PM
West Lafayette, IN
  Rose-Hulman Indiana Little State 3:30 PM
West Lafayette, IN
  Franklin Indiana Little State 3:30 PM
West Lafayette, IN
Sep. 20 Bluffton Otterbein Invitational 10:45 AM
  Mount St. Joseph Cedarville Invitaitonal 9:30 AM
Sep. 27 Bluffton Wilmington Invitational 11:00 AM
  Defiance Wilmington Invitational 11:00 AM
  Hanover Wilmington Invitational 11:00 AM
  Manchester Wilmington Invitational 11:00 AM
  Mount St. Joseph Wilmington Invitational 11:00 AM
  Rose-Hulman Wilmington Invitational 11:00 AM
  Franklin Wilmington Invitational 11:00 AM
  Transylvania Wilmington Invitational 11:00 AM
Oct. 3 Bluffton All-Ohio Invitational 2:00 PM
Cedarville, OH
  Defiance All-Ohio Invitational 2:00 PM
Cedarville, OH
Oct. 4 Anderson Earlham Invitational 11:00 AM
  Earlham Earlham Invitational 11:00 AM
  Hanover Earlham Invitational 11:00 AM
  Manchester Earlham Invitational 11:00 AM
  Mount St. Joseph Earlham Invitational 11:00 AM
  Rose-Hulman Earlham Invitational 11:00 AM
  Franklin Greater Louisville Invitational
  Transylvania Earlham Invitational 11:00 AM
Oct. 17 Anderson Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Defiance Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Earlham Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Hanover Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Mount St. Joseph Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Rose-Hulman Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Franklin Wilmington Fall Classic 4:30 PM
  Transylvania Wilmington Fall Classic 4:30 PM
Oct. 18 Bluffton Oberlin Invitational 11:00 AM
  Manchester Oberlin Invitational 11:00 AM
Nov. 1 HCAC Championship 12:00 PM
Richmond, IN
Nov. 15 NCAA Division III Great Lakes Regional 11:00 AM
Kings Mill, OH
Nov. 22 NCAA Division III Championships 11:00 AM
Kings Mill, OH